• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 79
  • کد خبر : ۷۹۵۱
افتتاح متمركز 99 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان رامیان
آیین افتتاح متمرکز ۹۹ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای با اعتباری بالغ بر ۵۰۸ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۲۸۸ نفر با حضور در محل فرمانداری شهرستان رامیان برگزار شد.

 

افتتاح متمرکز 99 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان رامیان 

آیین افتتاح متمرکز ۹۹ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای با اعتباری بالغ بر ۵۰۸ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۲۸۸ نفر با حضور در محل فرمانداری شهرستان رامیان برگزار شد.

در این مراسم دکتر روزبهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ،دکتر ابراهیمی نماینده محترم مردم رامیان و آزادشهر ، مهندس سالاری فرماندار شهرستان، مهندس حسن پور مدیر توسعه بازرگانی و جانشین رییس سازمان جهادکشاورزی استان، مهندس فاروقی مدیر صنایع تبدیلی و غذایی و مهندس وطنی مدیر امور مالی سازمان و مهندس گلچین مدیر جهادکشاورزی، ائمه جمعه و جماعت و رؤسای ادارات حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان رامیان در دهه مبارک فجر ۹۷ و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در حوزه کشاورزی تعداد ۱۶ پروژه تسهیلاتی با اعتباری بالغ بر ۱۷۱۶۰۴ میلیون ریال و تعداد ۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۴۷۸۹ میلیون ریال و با اشتغالزایی ۲۰۷ نفر و بهره مندی ۳۰۰ خانوار در شهرستان به بهره‌برداری رسید که از این تعداد ، پروژه تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری نسق محمد زمان رامیان (به عنوان چهارمین نسق تجهیز و نوسازی شده شهرستان) در سطح ۴۴ هکتار و با اعتبار ۵۰۲۲ میلیون ریال با حضور مسوولان و مردم به بهره برداری رسید.

در آیین بهره برداری متمرکز پروژه ها  مهتدس حسن پور مدیر توسعه بازرگانی و جانشین رییس سازمان جهادکشاورزی استان در خصوص تعداد پروژه های  مورد بهره برداری سازمان جهادکشاورزی و اشتغال و خانوار بهره مند و مبالغ اعتباری استان و شهرستان ارائه گزارش داشته و در مورد افزایش تولیدات و خدمات کشاورزی در مقاسه با اوایل انقلاب مطالبی را بیان داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0