• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 120
  • کد خبر : ۷۹۵۲
پیام دكتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد كشاورزی استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن‌ شهادت حضرت فاطمه (س) و یوم الله بیست و دو بهمن
ایام ا... دهه مبارک فجر بویژه بیست و دو بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران است که با پیروی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با شجاعت و ....

بسمه تعالی

پیام دکتر مختار مهاجر رییس

سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن‌ شهادت حضرت فاطمه (س) و  یوم  الله بیست و دو بهمن

ایام ا... دهه مبارک فجر بویژه بیست و دو بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،  یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران است که با پیروی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با شجاعت و رشادت در مسیر استقرار حکومت حق و جاری ساختن احکام اصیل و نورانی اسلام ناب محمدی(ص) ایستادگی کردند و عظیم ترین انقلاب قرن را در دنیا به ثبت رساندند.

دهه فجر انقلاب اسلامی امسال که با چهل سالگی آن گره خورده است، سرآغاز طلوع خورشید درخشان و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست حکومتی الهی را در این مرز و بوم تثبیت کند.

اینجانب با  عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) و  گرامیداشت  فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن  روز پیروزی خون بر شمشیر   از عموم مردم به ویژه کشاورزان برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری  برای   حضور پر شور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن  دعوت می نمایم .

 توفیقات روزافزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب  برای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید، از درگاه ایزد منان خواستارم.

مختار مهاجر

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0