• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 270
  • کد خبر : ۸۱۹۰
برگزاری گردهمایی مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه سازمان های جهاد كشاورزی منطقه ی چهار كشوری در استان گلستان
گردهمائی مسوولان حوزه های نمایندگی ولی فقیه سازمان های جهاد کشاورزی منطقه ی چهار کشور با شرکت پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ،سمنان و گلستان با حضور مسوولان و معاونان حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در وزارت متبوع 22 خرداد ماه با میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار شد.

برگزاری گردهمایی مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه سازمان های جهاد کشاورزی  منطقه ی چهار کشوری در استان گلستان

گردهمائی مسوولان حوزه های نمایندگی ولی فقیه سازمان های جهاد کشاورزی منطقه ی چهار کشور با شرکت پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ،سمنان و گلستان با حضور مسوولان و معاونان حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در وزارت متبوع 22 خرداد ماه با میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار شد.

در این گردهمایی دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با تبریک هفته ی جهاد کشاورزی گفت: امروز علم ارتباطات با توجه به اینکه بسیار گسترده شده است مانیز باید خود را با آن همراه کنیم و از این قدرت بهره مند شویم در غیر این صورت بدون تردید خواسته ها تحقق پیدا نخواهد کرد و خود بزرگ بینی و فاصله گرفتن از جامعه ی مخاطب شکاف عمیقی ایجاد خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش انکارناپذیر مقام معظم رهبری در حل چالش ها و مشکلات بخش کشاورزی گفت: اگر امروز دنیا در برابرملت بزرگ ایران سر تعظیم فرود می آورد به دلیل راهبردها و راهنمایی ها و دستورات مقام معظم رهبری در مورد تامین و امنیت غذایی مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه استان گلستان مقام دوم تولید گندم کشور را دارد گفت: در حال حاضر 40 درصد دانه های روغنی کشور در استان تولید می شود و امیدوارم بتوانیم با تلاش و همکاری و همدلی همه ی عزیزان، کارشناسان، محققین و کشاورزان عزیز استان به اهداف متعالی بخش کشاورزی در استان دست یابیم.

سپس حجت الاسلام معصومی فر مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه و رییس شورای زکات در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با اشاره به اینکه استان گلستان یکی از استانهای حاصلخیز و قطب کشاورزی کشور است و کشاورزان استان گلستان همواره در پرداخت زکات پیشگام بوده اند گفت: وقوع سیل ویرانگر اخیر در استان که باعث تاسف و تاثر شد و خسارات زیادی را به بار آورد اما اوج همدلی و همکاری و وحدت شیعه و سنی را به بهترین وجه ممکن نشان داد و این برای مردم شریف اهل سنت منطقه کاملا ملموس بود.

وی در ادامه برهمکاری ومشارکت مسوولان حوزه های نمایندگی ولی فقیه در کشور برای اجرای هر چه بهتر وظایف محوله و تحقق اهداف آرمانی و متعالی مجموعه تاکید کرد.

در این گردهمایی همچنین حجت الاسلام احمدی پناه مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان  خراسان رضوی و رییس منطقه ی چهار کشوری  با تقدیر از میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان و قدردانی از مدیرکل کمیته ی امداد امام خمینی (ره) استان گلستان ،یاد و خاطره امام راحل (ره) را درهفته ی جهاد کشاورزی گرامی داشت و به برکات فراوانی که این نهاد مقدس که  به دستورامام خمینی(ره)  بنیان نهاده شد اشاره کرد.

وی افزود: جهاد سازندگی در واقع توانست فرهنگ انقلاب اسلامی را به روستاها انتقال دهد و در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید و هم اکنون نیز وظیفه ی خطیر تولید غذای حلال و سالم را بر عهده دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0