• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 260
  • کد خبر : ۸۲۱۴
نشست دكتر حق شناس استاندار گلستان با دكتر مهاجر رییس سازمان جهادكشاورزی استان و مدیران بخش كشاورزی استان گلستان
این جلسه در محل دفتر استاندار گلستان بمنظورگزارش فعالیت ها و عملکرد بخش کشاورزی و همچنین ارائه برنامه های سال ۹۸ خانواده بزرگ جهادکشاورزی استان برگزار شد.

نشست دکتر حق شناس استاندار گلستان با دکتر مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان و مدیران بخش کشاورزی استان گلستان

این جلسه در محل دفتر استاندار گلستان بمنظورگزارش فعالیت ها و عملکرد بخش کشاورزی و همچنین ارائه برنامه های سال ۹۸ خانواده بزرگ جهادکشاورزی استان برگزار شد.

در این جلسه دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان با تقدیر از زحمات تمامی مدیران و کارکنان بخش کشاورزی بویژه کشاورزان استان به جایگاه ویژه این بخش و تامین امنیت غذایی توسط بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت:

با توجه به کسب رتبه های بالای بسیاری از تولیدات محصولات کشاورزی در سطح کشور باید به دنبال خودکفایی این محصولات هم باشیم.

استاندار گلستان افزود:

تشخیص اولویت های بخش کشاورزی در استان موضوع مهمی است و علاوه بر اینکه اکثر موارد این بخش مهم است، مواردی مانند: تولید محصولات استراتژیک مثل گندم ، پرورش میگو ،صنایع تبدیلی بخش کشاورزی، آبیاری نوین ، زهکشی می تواند اولویت کاری مهم این روزهای بخش کشاورزی استان گلستان باشد.

در این جلسه دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گزارشی از عملکرد خانواده جهاد کشاورزی و برنامه های آن در سال ۹۸ ارایه کرد.

وی در این گزارش به؛ تولیدات بیش از ۵ میلیون تنی محصولات کشاورزی استان با ارزشی بالغ بر ۱۸ هزارمیلیارد تومان در سال ۹۷ اشاره کرد.

دکتر مهاجر تصریح کرد: ۳۷درصد درآمد استان ، ۳۵درصد اشتغال استان و ۸۵درصد نیازهای غذایی توسط بخش کشاورزی استان تامین می شود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان؛ در این نشست تعدادی از مدیران که بخش کشاورزی استان گزارشی از برنامه های خود را ارائه کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0