• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 230
  • کد خبر : ۸۲۱۶
پیام تبریك دكتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد كشاورزی استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند. نقش جامعه خبرنگاری در بیان واقعیت از رویدادهای مختلف و آگاهی بخشی و دانش افزایی به مخاطبان، غیرقابل انکار و شایسته توجه و تقدیر است.

بسمه تعالی

پیام تبریک دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ماه  روز خبرنگار

**************

 

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند. نقش جامعه خبرنگاری در بیان واقعیت از رویدادهای مختلف و آگاهی بخشی و دانش افزایی به مخاطبان،  غیرقابل انکار و شایسته توجه و تقدیر است.

بی‌تردید کوشش خستگی ناپذیر خبرنگاران عزیز در آگاهی بخشی جامعه و مردم، و اطلاع رسانی در حوزه ی کشاورزی به توسعه ی این بخش در استان گلستان کمک می کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره  ی شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید گرانقدر محمود صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه روزنامه‌نگاران عزیز، فعالان عرصه ی رسانه‌ های مکتوب، صدا و سیما  و روابط عمومی ها به ویژه خبرنگارانی که در بخش کشاورزی استان تلاش می کنند تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق ایشان را در تقویت بنیان‌های نظام مقدس اسلامی و تلاش برای آبادی و آبادانی ایران عزیز خواستارم و امیدوارم در عرصه خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی بیش از پیش موفق بوده و نقش ارزنده و تاثیرگذار خود را در این زمینه ایفا نمایند.

 

مختار مهاجر

رییس سازمان

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0