• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 784
  • کد خبر : ۸۲۳۵
حضور دكتر مختارمهاجر رییس سازمان جهادكشاورزی استان گلستان در برنامه ی زنده ی تلویزیونی گفتمان
دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان ۵ شهریور ماه در برنامه ی زنده ی تلویزیونی گفتمان سیمای مرکز گلستان حضور یافت.

حضور دکتر مختارمهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در برنامه ی زنده ی تلویزیونی گفتمان

دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان ۵ شهریور ماه در برنامه ی زنده ی تلویزیونی گفتمان سیمای مرکز گلستان  حضور یافت.

در این برنامه که به موضوع هفته ی دولت و پروژه های افتتاحیه و عملکرد سازمان اختصاص داشت  دکتر  مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان ضمن تبریک هفته ی بزرگداشت دولت به تشریح برنامه های سازمان در این هفته پرداخت و  گفت: در بخش زیرساختهای کشاورزی دو ماموریت بسیار مهم داریم که با جدیت آن ها را پیگیری می کنیم.یکی طرح زهکشی است که تا کنون در سطح  ۵۴ هزار هکتار انجام شده است.

وی افزود: ماموریت مهم دیگر ما فرآوری صنایع تبدیلی در استان است و به دنبال گسترش آن هستیم.

دکتر مهاجر در ادامه درباره سیاستهای سازمان در خصوص کشت پنبه در استان افزود: در سال گذشته ۱۰ هزار هکتار پنبه کشت شد و در سال جاری این رقم به ۱۸ هزار هکتار رسید. سیاست ما برای تامین نیاز استان  تلاش برای حل موانع کشت پنبه و تسهیل در زمینه ی کاشت این محصول ارزشمند و همچنین کشت جایگزین دانه ی روغنی کلزا است که در سال گذشته ۹۰ هزار هکتار کشت شده است.

وی در ادامه در خصوص آخرین  اقدامات انجام شده بخش کشاورزی در خصوص سیل گفت : ما از ۱۰۸ هزار هکتار از اراضی خسارت دیده از سیل بازدید کردیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به تایید ۸۲۸۵ پرونده افزود: ۱۲ هزار و ۸۴۴ پرونده را به بانکها فرستادیم و از کشاورزان عزیز در خواست داریم که هر چه سریع تر برای تکمیل پرونده  به بانکها رجوع کنند.

در این برنامه طلوعیان رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان نیز طی سخنانی به ۳۱ واحد صنعتی آماده بهره برداری اشاره کرد و افزود: ارزش سرمایه گذاری این واحدهای صنعتی و معدنی ۳۰۰ میلیارد تومان است.با میزان اشتغال زایی ۴۶۰ نفر که در سطح ۸ شهرستان اجرا می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0