• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 95
  • کد خبر : ۸۲۳۶
برگزاری یادواره شهدای كارمند استان گلستان
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، یادواره شهدای کارمند استان گلستان در امامزاده عبدالله گرگان برگزار شد.

برگزاری یادواره شهدای کارمند استان گلستان

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، یادواره شهدای کارمند استان گلستان در امامزاده عبدالله گرگان برگزار شد.

دراین مراسم استاندار گلستان در یادواره ۱۲۳ شهید کارمند استان در امامزاده عبداله گرگان گفت: برگزاری یادواره شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد تا اهداف شهیدان و ایثارگران دوران دفاع مقدس در جامعه هرچه بیشتر ساری و جاری شود.

هادی حق شناس اظهار داشت: بهتر است در برنامه ریزی یادواره شهدا برای حضور همه گروه‌ها پیش بینی های لازم انجام شود تا با اثرگذاری آن، پیام فرهنگی یادواره ها منتقل شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان هم در این مراسم با تجلیل از مقام شامخ شهدا و جانفشانی آن ها در دوران دفاع مقدس گفت: شهدا عنصر اصلی بازدارندگی دشمنان از تعهدی و تجاوز به ایران اسلامی هستند.

سردار سرتیپ دوم حسین معروفی گفت: شهدا متعلق به یک خانواده و قوم نیستند بلکه به همه آحاد ملت بزرگ ایران و اسلام ناب محمدی تعلق دارند که برای ادای دین و تکلیف و برای پیش‌برد نظام اسلامی از جان مایه گذاشتند.

در این مراسم حق شناس استاندار گلستان، سردار معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان، خانواده معظم شهدا، مسوولان استانی و شهرستانی بویژه کارکنان دولت و جمعی زیادی از مدیران و کارمندان سازمان جهادکشاورزی استان حضور داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0