پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌ها می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران تنها آن دسته از اطلاعاتی را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان و تکمیل‌کنندگان فرم‌های موجود در تارنمای این سازمان صرفاً برای ارائه خدمات و بهبود کیفیت محتوای سایت، مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

تارنمای سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به امکان ثبت و پیگیری پیشنهادات، درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی «تکریم و رضایت مندی مردم - انتقادات و شکایات» و از طریق منوی «تکریم و رضایت مندی مردم- پیشنهادات» مجهز شده و در حال ارتقاء می‌باشد.

پس از ثبت درخواست یا شکایت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری و به متقاضی اعلام خواهد شد.

تارنمای سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.


V5.2.0.0